FILTER BY

When you buy through links on coupontodeal.com we may earn a commission.

About

Автоцивілка – обов’язкове страхування для авто. Вона повинна бути у кожного водія. Автоцивілка від ARX - це страхування від лідера ринку. Ми єдині на ринку маємо гнучкі тарифи, що дозволяють певним сегментам мати найкращу цінову пропозицію на ринку. Купити поліс на сайті можна всього за 5-7 хв та отримати одразу на електронну пошту. Деталі по продукту є на сайті.

Також в ARX можливо придбати онлайн додаткове розширення страхування, це Автоцивілка «Все включено» та добровільна автоцивілка. Детальніше можна ознайомитись на сайті.
В оновленому вебшопі (де можна одразу придбати та отримати поліс), тепер купити поліс стало легше, швидше та приємніше.

ARX - інноваційний бренд, тому запустив новий продукт Автоцивілка «Смарт Драйв». Його також можна придбати онлайн, а завдяки мобільному додатку та вправній їзді можна отримати знижку на страхування, деталі на сайті.
Загалом кожного дня компанія сплачує клієнтам близько 4 млн грн.

Де можливо ознайомитись детальніше з компанією та продуктами:
СайтYoutube (є багато відео про продукти та чим вони відрізняються), Facebook, Instagram.

Переваги автоцивілки від ARX:

  • Надійність компанії

ARX на ринку вже 26 років, раніше працювала під ім'ям AXA в складі AXA Group, а зараз входить в найбільший канадський міжнародний холдинг Fairfax Financial Holdings Limited.
Компанія багато років займає провідні позиції на страховому ринку України

  • Страхові виплати

ARX стабільно входить в Топ-3 компаній, які сумлінно здійснює виплати ОСАГО.
Також інформація про виплати регулярно присутній на офіційному сайті компанії, в соцмережах. АRX щодня виплачує своїх клієнтам близько 4 млн страхових виплат

  • Придбання онлайн

У ARX розрахувати вартість Автоцивілки онлайн можна в кілька кліків. На розрахунок і отримання поліса піде 5-7 хвилин. Страховий поліс прийде на електронну пошту, їздити нікуди не доведеться. Відслідковувати статус відшкодування збитків можна в онлайн режимі.

  • Індивідуальний підхід

ARX пропонує індивідуальну систему розрахунку. Компанія - єдина на українському ринку, яка ввела два додаткових фактора в тарифікації ОСЦПВ. На фінальний розрахунок тарифу впливає досвід водія і вік автомобіля. Така система дозволяє автовласникам з більш низьким ступенем ризику отримати дуже конкурентну на ринку ціну. У ARX можна вибирати з 5 різних продуктів.

Прохання звернути увагу, що оплаті підлягають тільки сплачені поліси ОСАГО (Автоцивілка).

Свідоцтво.

No Coupons Found.
No Coupons Found.
No Offers Found.
Автоцивілка – обов’язкове страхування для авто. Вона повинна бути у кожного водія. Автоцивілка від ARX - це страхування від лідера ринку. Ми єдині на ринку маємо гнучкі тарифи, що дозволяють певним сегментам мати найкращу цінову пропозицію на ринку. Купити поліс на сайті можна всього за 5-7 хв та отримати одразу на електронну пошту. Деталі по продукту є на сайті. Також в ARX можливо придбати онлайн додаткове розширення страхування, це Автоцивілка «Все включено» та добровільна автоцивілка. Детальніше можна ознайомитись на сайті. В оновленому вебшопі (де можна одразу придбати та отримати поліс), тепер купити поліс стало легше, швидше та приємніше. ARX - інноваційний бренд, тому запустив новий продукт Автоцивілка «Смарт Драйв». Його також можна придбати онлайн, а завдяки мобільному додатку та вправній їзді можна отримати знижку на страхування, деталі на сайті. Загалом кожного дня компанія сплачує клієнтам близько 4 млн грн. Де можливо ознайомитись детальніше з компанією та продуктами: Сайт, Youtube (є багато відео про продукти та чим вони відрізняються), Facebook, Instagram. Переваги автоцивілки від ARX: Надійність компанії ARX на ринку вже 26 років, раніше працювала під ім'ям AXA в складі AXA Group, а зараз входить в найбільший канадський міжнародний холдинг Fairfax Financial Holdings Limited. Компанія багато років займає провідні позиції на страховому ринку України Страхові виплати ARX стабільно входить в Топ-3 компаній, які сумлінно здійснює виплати ОСАГО. Також інформація про виплати регулярно присутній на офіційному сайті компанії, в соцмережах. АRX щодня виплачує своїх клієнтам близько 4 млн страхових виплат Придбання онлайн У ARX розрахувати вартість Автоцивілки онлайн можна в кілька кліків. На розрахунок і отримання поліса піде 5-7 хвилин. Страховий поліс прийде на електронну пошту, їздити нікуди не доведеться. Відслідковувати статус відшкодування збитків можна в онлайн режимі. Індивідуальний підхід ARX пропонує індивідуальну систему розрахунку. Компанія - єдина на українському ринку, яка ввела два додаткових фактора в тарифікації ОСЦПВ. На фінальний розрахунок тарифу впливає досвід водія і вік автомобіля. Така система дозволяє автовласникам з більш низьким ступенем ризику отримати дуже конкурентну на ринку ціну. У ARX можна вибирати з 5 різних продуктів. Прохання звернути увагу, що оплаті підлягають тільки сплачені поліси ОСАГО (Автоцивілка). Свідоцтво.

Copyright © 2022 | Powered by Coupon2Deal LLC