FILTER BY

When you buy through links on coupontodeal.com we may earn a commission.

About

Auchan Direct PL Affiliate Programme 

AuchanDirect.pl został stworzony, aby zakupy spożywcze w Internecie stały się dostępne dla wszystkich, ponieważ Zbijanie cen – to nasz zawód!

Dokładamy wszelkich starań by oferowany przez nas asortyment w pełni odpowiadał potrzebom naszych klientów, a zakupy stały się przyjemnością!

 Aby budować przewagę konkurencyjną dążymy do doskonałości w prostocie, jakości i ergonomii zakupów w naszym sklepie oraz codziennie z uwagą słuchać naszych klientów. W AuchanDirect.pl znajduje się szeroka gama produktów, które oferują jakość znanych marek w przystępnej cenie.

Każdy z samochodów z naszej floty posiada strefy przeznaczone do przechowywania różnych rodzajów produktów - zachowywanie łańcucha chłodniczego gwarantuje najwyższą jakość oraz trwałość artykułów z naszego asortymentu.

Zapraszamy !

Stawka:
- 3,30 zł CPO za klienta powracającego

- 12,50 zł CPO za klienta nowego

No Coupons Found.
No Coupons Found.
No Offers Found.
Auchan Direct PL Affiliate Programme  AuchanDirect.pl został stworzony, aby zakupy spożywcze w Internecie stały się dostępne dla wszystkich, ponieważ Zbijanie cen – to nasz zawód! Dokładamy wszelkich starań by oferowany przez nas asortyment w pełni odpowiadał potrzebom naszych klientów, a zakupy stały się przyjemnością!  Aby budować przewagę konkurencyjną dążymy do doskonałości w prostocie, jakości i ergonomii zakupów w naszym sklepie oraz codziennie z uwagą słuchać naszych klientów. W AuchanDirect.pl znajduje się szeroka gama produktów, które oferują jakość znanych marek w przystępnej cenie. Każdy z samochodów z naszej floty posiada strefy przeznaczone do przechowywania różnych rodzajów produktów - zachowywanie łańcucha chłodniczego gwarantuje najwyższą jakość oraz trwałość artykułów z naszego asortymentu. Zapraszamy ! Stawka: - 3,30 zł CPO za klienta powracającego - 12,50 zł CPO za klienta nowego

Copyright © 2022 | Powered by Coupon2Deal LLC